Snižuje se vaše motivace pro práci z domova? Chybí vám kolektiv? Nevíte jak dál ve svém podnikání? Vnímáte, že je toho na vás už moc? Nemáte tolik prostoru pro práci, kolik byste potřebovali? 

Práce většiny lidí se za poslední rok nějakým způsobem proměnila. Spousta lidí přesunulo svou práci domů, mnoho lidí může svou práci vykonávat pouze v omezeném rozsahu nebo vůbec.

Během tohoto semináře budete mít zkoumat svá přesvědčení o tom, jak jste na tom v tuto chvíli ve své práci. Budeme uvolňovat stres s tím spojený pomocí metody The Work. Díky tomu budete moct udělat změny, které vám pomohou se vaší práci cítit dobře. Jedná se o koučovací seminář, kde si na své odpovědi přijdete vy sami.

The Work od Byron Katie je velmi jednoduchá, ale hluboce pracující koučovací metoda. Pomocí souboru jednoduchých otázek se dotazujeme na dané téma a zvědomujete si, kdo jste, když věříte nějaké myšlence a kdo jste, když byste té myšlence přestali věřit.

TERMÍN : sobota 20. března 2021,

MÍSTO : skype

PŘIHLÁŠKY : pro přihlášení na seminář mě kontaktujte emailem (kubatova.ve@gmail.com), přihlášeným účastníkům pošlu odkaz pro připojení se k semináři.